джаз, шляпа

ne_znaiko

Коллекция впечатлений


Ляля
ne_znaiko

Проблеми кавоманів

Можливо, все ділити на біле і чорне не і варто. Та інколи це дуже доречно. Так вчинили поляки з кавою, коли пропонують, запитують, білу каву ви бажаєте чи чорну. Під назвою білої об`єднують різні варіанти кави з молоком, і це зручно. А от бути поцінувачем білої кави значить постійно стикатися з труднощами. Всі вони пов`язані з молоком. Воно має звичку несподівано закінчуватися, але не знайти зранку молока до вже звареної кави не найгірше розчарування. Хлюпнути його в каву і зіпсувати через те, що воно встигло прокиснути - оце справжній облом.
Щойно говорили про це з іншою любителькою білої кави. Маємо три спільні проблеми. Або три ступені захисту своїх нервів і настрою. Перша - не забувати купувати молоко і бажано в тетрапаках. Друга - мати резервний запас морозива. Тут є складність, бо замість довго зберігатися, морозиво дуже швидко зникає невідомо куди. І зовсім вже запасний варіант, придбати нарешті сгущёнку. Хоч вона і огидна, а її наявність може врятувати від псування ранок, а з ним, можливо, і цілий день.


Світлина від Tetiana Ostrovska.

promo ne_znaiko june 17, 2015 14:33 7
Buy for 20 tokens
Під час минулорічних мандрів ми з Алекс отримали кілька наполегливих запрошень в гості від наших польських друзів. То ж, зважаючи на їх гостинність, ми змогли поглянути на життя поляків нашого віку зсередини. Кріс працює логістом в приватній конторі в місті Познань. Він придбав квартиру в селі…

стім
ne_znaiko

Сссобака

  Рік почався з того, що пес Антоній втік. Зник в ночі серед калюж, точніше болота, на яке перетворилася наша вулиця. Новорічний дощик все сипав, нічне небо гуркотіло і спалахувало, пошуки нічого не дали. Останній тиждень тварина була одержима інстинктом розпліднення, днівала і ночувала під хвірткою в очікуванні нагоди побігти оженитися. Довелося приймати ліки для кобелів. Після трьох днів вони дали результат - повернувся сон і апетит, Антоній викупався, постригся і чекав гостей. Чатував в кухні, все перевіряв, намагався дегустувати всі страви, тобто повернувся до нормального життя. Та це було хибне враження. Невідомо, як він прослизнув і де подівся.
  Якщо відверто, то переживати не було вже сил. Лишилося побажати йому вдало одружитися і продовжити святкування. Гості розповіли, що під час салютів багато собак від переляку забігають і губляться, і пішли курити на вулицю. Там і зустріли істоту, яка бігла до нашого будинку і за розмірами нагадувала Антонія. Правда замість білого пухнастого янгола це було щось чорне, засмоктане і рогате. Але це був він. Бруд заліпив його з голови до ніг і сипався шматками з хвоста, на голові стирчало кубло реп`яхів. Де можна було знайти аж такі хащі невідомо. Перетворення зайняло менше двох годин. Він був спокійний, без пручань рушив під душ, де ціла юрба його мила, стригла, знімала і реготала. Гості лишилися потішені пригодою. Рік собаки почався.


маска
ne_znaiko

iHolodec

Традиційна страва, але не настільки популярна, щоб готувати обов`язково. Не те, що знамениті салати, від яких нікуди не дітися, що не вигадуй. Дехто намагається вигадати. Готують щось вишукане, щоб майонез навідь поряд ставити було недоречно. Але все одно доводиться ставити. Перетворюють олів`є на буденну страву, щоб всі звикли і на свято не просили. Та все одно просять. Але в цьому році, в цьому, що минає, саме тема холодцю стала більш актуальною. Просто кого не зустріну - всі думають варити холодець. Коли почула це вшосте, подумала, чи не зварити і собі, тим більше, що маю свинячу ногу в морозильці. Але відмовилася, коли почала запрошувати гостей. Виявилося, що всі вони приходитимуть з холодцем. То і так вже маю скуштувати кілька сортів. Може це собачка, рік якого надходить, вимагає м`ясних страв?

Світлина від Tetiana Ostrovska.


во мгле
ne_znaiko

З Різдвом!
джаз, шляпа
ne_znaiko

Свято наближається

Світлина від Tetiana Ostrovska.


джаз, шляпа
ne_znaiko

Кава буде

Майдан Конституції, неділя, 12 година. Чому кава важлива і кому це треба. Це не питання підтримки політичних сил, партій чи рухів. Це потреба спілкування з однодумцями, бажання побачити, що ви є. Що місто Ха має багато облич, і ватно-пострадянське не є тут головним, хоча часто саме так і здається. Інші, більш сучасні настрої, спрямовані в майбутнє, а не в минуле, об`єднують нас. Мають об`єднувати, та часто доводиться відчувати самотність і бажання покинути це місто з його байдужістю, відстроненістю, невпевненістю...

Тому жодних маніфестів, зустріч за кавою - це саме той формат, щоб відчути дружню атмосферу

Запрошую всіх: https://www.facebook.com/events/1993487120924412/До речі, для тих, хто ще не покинув таку безнадійну і застарілу справу, як блог, це також можливість зустрітися.

Картинки по запросу кофе , руки в перчаткахджаз, шляпа
ne_znaiko

За каву

Останнім часом дещо випала з життя, не слідкую за новинами. Тому питаю: чи не збирається місто Ха пити каву?джаз, шляпа
ne_znaiko

Говори
Вірші Іздрика, між іншим. А співак в’єтнамський - Khanh Tran. Як вам?

Tags:

Клео
ne_znaiko

Манюня шукає родину

Окрім гарної зовнішності і веселого характеру має добре виховання і шляхетні манери. Харчами не перебирає, із задоволенням користується котячим туалетом. Не зважаючи на юний вік, вміє полювати мишей. Вірить, що є людина, яка чекає саме не неї. Допоможіть знайти її.


Світлина від Tetiana Ostrovska.

джаз, шляпа
ne_znaiko

ПробачайTags:

?

Log in

No account? Create an account