джаз, шляпа

ne_znaiko

Коллекция впечатлений


джаз, шляпа
ne_znaiko

Дубові квіти
Всі дерева зацвітають навесні. В одних це дуже помітно, навіть, зухвало, як в каштанів. Липи і фруктові теж вміють показати себе, хто кількістю квітів, хто ароматом. Якось не доводилося раніше бачити, як цвіте дуб. Та і думки не було, що він звагалі має цвісти. Але чому ні., він теж оживає і відчуває весну.

щеCollapse )

Оригінал на Дрімі


promo ne_znaiko june 17, 2015 14:33 7
Buy for 20 tokens
Під час минулорічних мандрів ми з Алекс отримали кілька наполегливих запрошень в гості від наших польських друзів. То ж, зважаючи на їх гостинність, ми змогли поглянути на життя поляків нашого віку зсередини. Кріс працює логістом в приватній конторі в місті Познань. Він придбав квартиру в селі…

джаз, шляпа
ne_znaiko

Каштани, фонтани

Світлина від Tetiana Ostrovska.

Здається, що чим більше поспішаєш, тим менше встигаєш.

даліCollapse )

Оригінал на Дрімі


джаз, шляпа
ne_znaiko

В старому стилі

  Спеціально для   terwik оглянула кілька місць, де в Ха щороку висаджують квіти. Більшість цих клумб все ще в стані чекання. Десь тільки почали з`являтися квіти, а решта - тільки підготовлений до висадки грунт. Парк Стрілка є виключенням, тут вже майже все закінчено. Ще років десять тому парк стояв пусткою. Зараз старі дерева доглянуті, між ними з`явилися нові, між деревами газон. Клумби - це просто фігурні плями серед газону.даліCollapse )джаз, шляпа
ne_znaiko

Давнина

  Чого тільки не зустрінеш на просторах інтернетів. Мотивчик як дитячий спогад (яким він і є), що роками робить вигляд, ніби його ніколи і не було, а зачепиш випадко - він вистрибує з небуття, вмикається і виконує свій номер, мов заведена іграшка. Тягне за собою цілу купу роздумів, та виявляється, що всі вони про одне і те саме. Пустоту.

                        джаз, шляпа
ne_znaiko

Краснокутськ. Не тільки парк.

  Церква Св. Архангела Михаїлала  в Краснокутську збудована в 1880 році на місці старого дерев`яної, відомої ще з 17 сторіччя. Проект п`ятикупольного храму в псевдоруському стилі розробив єпархіальний архитектор Ф, Данилов. В 1934 році церку було закрито, всі п`ять бань були знесені. Приміщення використовували як склад, внутрішній інтер`єр повністю зник. Знову почалися служіння в 1991 році. В 2007 відбулася реконструкция.


Світлина від Tetiana Ostrovska.

даліCollapse )


Оригінал на Дріміджаз, шляпа
ne_znaiko

Слобожанський ярмарок

  Як і належить етно-фестивалю,  Краснокутський був оздоблений ярмарком, сценою для виступів, численими виконавцями народної музики і їжею. І продавці, і відвідувачі, і артисти - всі були незвичайні і цікаві. І вулична їжа теж. Ніяких там смажених по-модному мідій за ціною чорної ікри, як це трапляється на подібних заходах в місті. Навпаки - безкоштовні бутерброди с салом простим і з салом, перекрученим з часником. а потім так само безкоштовно - куліш і шурпа. Ну і, звісно, шашлики і різні смаколики за гроші.

Світлина від Tetiana Ostrovska.


даліCollapse )

Оригінал на Дрімі


джаз, шляпа
ne_znaiko

Лісова пісня або парковий концерт

  Дендропарк в Краснокутську приймав участь у фестивалі Перлини Слобожанщіни. Мета - поширення внутрішнього туризму. У нас не так багато лишилося пам`яток, але більшість з них просто руйнується. Дендропарк - один з небагатьох, що мають офіційний статус туристичного об`єкту, догляд, тут є екскурсоводи. Втім, насправді це - рештки того парку, що заклав І.Н Каразін - брат засновника Харківськго університету. Парк був закладений 1793 року на 17 гектарах. Багато рослин тут з`явилися і були аклиматизовані вперше  в Україні і самі звідси розповсюдилися. Це. наприклад, біла акація, канадській клен, софора і багато інших.
Впродовж 20-го століття парк тільки зазнавав ухкоджень. Зараз можна тільки уявляти колишню велич.

Світлина від Tetiana Ostrovska.

даліCollapse )

Оригінал на Дрімі


джаз, шляпа
ne_znaiko

Як раніше

  Непомітно спливли часи, коли жінки на високих підборах були звичним і масовим явищем на вулицях. Зараз, коли до сукні і пальто пасують кеди і кросівки, дивно згадувати, що колись стрибала на підборах на працю і там цокотіла ними цілий день. Не можу сказати, що страждала, це було звично і навіть зручно. Можливо, і зараз існує дрес-код і вимоги до зовнішності працівників, але мене це вже не обходить. Втім, трапляються моменти, коли необхідно виглядати класично. Наприклад, запрошення на концерт, де доня друзів грає на скрипці у супроводі симфонічного оркестру.
  Нічого такого давно не купую, але, занурившися до шафи, здивувалася. скільки ще маю цього добра. І ще одне здивування - вміння ходити, і бігти, щоб не спізнитися, і танцювати на підборах нікуди не зникає. Це, мабудь, як вміння їздити велосипедом. Тіло пам`ятає і з радістю повертається до минулих звичок. Але не надовго)

Світлина від Tetiana Ostrovska.

Оригінал на Дрімі


джаз, шляпа
ne_znaiko

Мереживо з дерева

І Краснокутськ, і Пархомівка, і менші селиша між ними ще зберігають рештки будинків, щедро прикрашених дерев`янною різьбою. Таких будинків, які викликають до життя слова усадьба, веранда, дача. Але не та дача, що курник на шісти сотках, а та, що втопає в піні квітучих вишневих садів. А поблизу обов`язково ставок і стежки для прогулянок, і альтанки для зустрічей. А на веранді - лампа під абажуром і розмови про підстрелених на полюванні птахів. Ці дачі винаймали на літо, щоб приймати гостей, розмовляти, писати, закохуватися, зраджувати... І передчувати близький і неминучий кінець цього способу життя. Та чи було тоді передчуття абсурду, який настав по тому і не минає досі? Сільмаг в будинку, де художник Малевич прожив три роки. Рубікон - теж магазин, правда, закритий, більше в нього не зайдеш...


Світлина від Tetiana Ostrovska.

ще фотоCollapse )


Оригінал на Дрімі


джаз, шляпа
ne_znaiko

Ранок чи вечір?

Світлина від Ukraine ART newS.

У цей день, в 1927 році народився Роман Шустерман - український живописець. Це його картина ".... Віддзеркалення". Як вважаєте, яке світло зображене, ранкове чи вечірнє?

Оригінал на Дрімі


?

Log in