джаз, шляпа

ne_znaiko

Коллекция впечатлений


джаз, шляпа
ne_znaiko

Коло

Світлина від Уявний Друг.

Оригінал на Дрімі


promo ne_znaiko june 17, 2015 14:33 7
Buy for 20 tokens
Під час минулорічних мандрів ми з Алекс отримали кілька наполегливих запрошень в гості від наших польських друзів. То ж, зважаючи на їх гостинність, ми змогли поглянути на життя поляків нашого віку зсередини. Кріс працює логістом в приватній конторі в місті Познань. Він придбав квартиру в селі…

Клео
ne_znaiko

Час відпочити

Чи відчуваєте ви провину, якщо нічого не робите? Відчуття, що час минає , а справи стоять і все через ваші ліннощі, не дає розслабитися. Дехто просто не може всідити через свою потребу щось робити. Постійно метушиться, перемиває тричи все, що потрапить до рук, перевіряє кожний куточок, чи все там в порядку. Та і такі трудоголіки іноді перетворюються на пляжників, дозволяють собі бездіяльність.

Світлина від Tetiana Ostrovska.

в пошуках протягуCollapse )

Оригінал на Дрімі


джаз, шляпа
ne_znaiko

Життя Пі

Випадково натрапила на цю книгу і подиву немає кінця. Пам`ятаю, що після фільму лишився присмак чогось невизначеного, недоговореного. Виявляється, кіно, не зважаючи на всю красу і видовищність, навіть не підступилося до сенсу книги. Більше того, схоже, що і наміру такого не було.
А твір просто чарівний. Нашарування сенсів утвоює ту реальність, в якій ми зараз і перебуваємо. Де всі релігії визнають свою схожість і не припняють ворожнечу, і не пропонують чогось нового людині, що розувірилася. Де все вивчено, досліджено, пораховано, а тайни лишаються не розгаданими і погляд у бескінечність лякає. Де важко відрізнити ілюзію від реальності. Де не знаєш, що є справжнім, а що вигаданим, штучним, але від того не менш реальним. Де все вже винайдено, але доводиться щось винаходити знову. Там де " вже вкрадено до нас" лишається тільки грати в гру "вірю-не вірю" і робити реальним те, у що віриш.
Гадаю, для кращого розуміння варто було б назвати книгу Житіє Пі. Можна згадати про живий гумор книги, розвести цілу філософію про ім`я героя і про способи сприйняття дійсності... і інші складові цієї натуралістичної казки.
Оригінал на Дрімі


Гуцулка
ne_znaiko

Борщ американо

 Відомо, що всі борщі схожі і водночас всі вони різні. Борщ лишається борщем, але кожна господиня має свій власний рецепт. Хтось вважає долгом честі продовжувати родинну традицію приготування, а хтось вдається до експериментів. Втім, існує один маленький секрет, який покращить будь-який борщ, незалежно від способу приготування і імпровізіцій.

Мені довелося дізнатися його під час праці в офісі, коли зайшла мова про цю важливу для всіх страву і всі почали обговорювати тонкощі, яких виявилося чимало. Тоді одна з нас і повідомила, що рецепт найкращого борщу вона знає від знайомої американки. Війшло це так. Американка, збираючись відвідати Україну, мала намір навчитися готувати справжній автентичний борщ. З цією метою вона, як прибула, вирушила на базар. Так вона мала досягти дві цілі: купити необхідні продукти, причому домашні, і розвідати тонкощі приготування.
Всім відомо, що українські дівчата все вміють самі і терпіти не можуть, щоб їх повчали. Тому, коли до базарних жінок звернулася з таким питанням дівчина, та ще й іноземна, ті відчули свій зірковий час. Розповіли їй все-все з усіма можливими подробицями і варіантами, а вона записала. Потім приготувала і запросила друзів-українців на дегустацію. І всі визнали цей борщ неперевершеним.

Щодо секрету, він дуже простий. Одна з тих жінок, які навчали, наполягала, що дуже важливим є порядок додавання складових до борщу. Особливо важливо вкинути картоплю одразу після буряка, а потім вже зажарку і не навпаки. Така дрібниця може здаватися незначною, але це дійсно вдосконалює і смак, і колір борщу. Тепер завжди пам`ятаю про це, а також про те, яким шляхом це стало мені відомим.

Але не це мене вразило найбільше.

а щоCollapse )

Оригінал на Дрімі

женщина-кошка
ne_znaiko

Нічні розваги

Нічний спосіб життя має такі безумовні переваги як спокій і прохолода. Час, коли вимикається пекло, з`являється щось схоже на вітерець, від кам`яних стін і плиток починає пашіти, вони віддають повітрю накопичене за день тепло, - може це і не зовсім прохолода. Але повітря ласкаве, а не пекуче як вдень, і примушує жаліти, що літо триває не весь рік.
Щодо спокою, він теж відносний. Засинає телефон, вгамовуються авто на дорогах, замовкають інші звуки-свідки людської діяльності, присутность яких помічаєш, саме тоді, як вона припиняється. Мала б запанувати тиша, але ні, вона одразу наповнюється шелестом, шорохом, пташиними скриками. Кішечка спить поряд з квітковим вазоном як в летаргії. Вона наче перетворилася на кам`яну фігурку і зухвала миша проноситься просто перед її носом. Нерухома статуя вмить оживає, стрілою летить в кущі - просто Том і Джері, і в кущах полювання триває, а собаки вболівають і заважають.
Шурхотіння дерев ще доповнюється голосами людей і нічних мотоциклів, ще в когось лунає музика, але це лише прелюдія. Коли перламутрово-сірі сутінки згасають, падає важка завіса ночі і на повну силу вступає оркестр. Цвіркуни чи цикади такі голосні, що стає цікаво, які ж вони мають розміри і де переховуються вдень. Якщо вимкнути ліхтар, оркестр теж замовкає. Так і бачу музикантів, що невпевнено оглядаються, не розуміють, чому софтіи згасли в розпалі концерту, не бачать нот. А тоді згадують, що можуть  грати по пам`яті, видихають і вжарюють з новою силою. Втім, пауза на кілька секунд гарантована при кожному вимкненю ліхтаря.
Нарешті, все впорядковується. Концерт триває, але не заважає,  світло сяє, але не гріє, одяг не потрібен, повітря приємне як ніколи, саме час влягтися в крісло з кніжкою. Та ще не встигла зануритися, як почалися нові витівки. Цього разу до них вдався зовсім неочікуваний персонаж - Місяць.

Світлина від Tetiana Ostrovska.
ще фотоCollapse )

Оригінал на Дрімі


рыбка
ne_znaiko

На пляжі

Світлина від Tetiana Ostrovska.

Ніколи не любила довго лежати на пляжі і не розуміла, як можна цілі дні так проводити. До цього року. Біля води і в тіні дерев можна відчути себе настільки добре, що лишати цей прихисток не буде жодного бажання. Навіть кількість людей поруч не напружує, а це справжня дивина.


щеCollapse )

Оригінал на Дрімі

плафон
ne_znaiko

Лиши роботу, віддайся фантазії

Світлина від Tetiana Ostrovska.

Насправді ця інсталяція має назву Остання п`ятниця перед суботою. Сенс зрозумілий - субота не той день, коли доречно працювати. А щодо наступного витвору - тут все складно. Фантазія вирує, але куди все це заводить і митця, і спостерігача не дуже зрозуміло.

що тамCollapse )

Оригінал на Дрімі


плафон
ne_znaiko

У нас буде власний ринок

З віниками, мітлами, трусами, леопардовими лосинами, гумовими капцями, валютою і антикваріатом. Кришки для банок, ключі щоб закривати банки і відкривалки щоб навпаки. Різновиди посуду і спецій, крем для взуття, зубна паста. Яблука в пакетах на асфальті, сливи і абрикоси в відеречках під ногами і букети зелені в руках. І так біля багатьох станцій метро, яким би креативом їх не намагалися прикрасити. Єдине, чого немає в спеку, це молоко в пляшках від лимонаду. А може просто швидко розбирають.


Світлина від Tetiana Ostrovska.

Оригінал на Дрімі

женщина-кошка
ne_znaiko

Сонце сідає

... і, нарешті, можна дихати. Біля води теж непогано дихається, але цілий день там бути неможливо. Тому, чи не перейти не нічний спосіб життя...

Світлина від Tetiana Ostrovska.

Оригінал на Дрімі


плафон
ne_znaiko

Небо в ілюмінаторі

Певно, що неможливо дивитися на світ з таких вікон і не уявляти себе на підводному човні або літаку, а то і в ракеті. Вся будівля з такими вікнами - це щось. і тут не може бути асоціацій з хобітами, скоріше з орденом ілюмінатів.

Світлина від Tetiana Ostrovska.

Це один з цехів Турбоатома. Його ремонтують і зсередини і зовні. А що там буде - може, комусь відомо?ще фотоCollapse )Оригінал на Дрімі

?

Log in

No account? Create an account