ne_znaiko (ne_znaiko) wrote,
ne_znaiko
ne_znaiko

Правильна кава

  Навіть найцінніші речі в недбалих руках можуть втратити свої властивості. Чи мають право люди, які, біжучи міськими лабіринтами, щось прихльобують із сірих пластикових стаканчиків, вважати, що вони п"ють каву?
  А в той самий час при правильному поводженні кава може набувати надзвичайних властивостей. І дія такої кави також надзвичайна.

  Це може бути лате з лікувальним ефектом. Втома, сум і сумніви зникають одразуКапучіно для впевненості в собіОптимістична кава для підтримки віри в перемогуДивовижне фрапучіно, що генерує іронічний настрійКава для віщування майбутнього, що пророкує безсонну нічІ це далеко не всі види суперкави, якої довелося скуштувати в місті Лева, де до цього напою ставляться з повагою, за що він розносить свій аромат над містом і приваблює нові і нові натовпи туристів.
Tags: Львів, Мандри
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • ***

  черговий ремонт раз за разом дрібніші вікна лишає дивитися нікуди хтось від початку це знав Оригінал на Дрімі

 • ***

  на лови до мовчазного голого лісу налови(ти) блакиті крапель поки він спить поки не натрапив як встане зашелестить плескатиме в…

 • ***

  літаки сумні залізниця мовчазна а мандри кличуть як далеко варто йти дослідити мікрокосм Оригінал на Дрімі

promo ne_znaiko june 17, 2015 14:33 7
Buy for 20 tokens
Під час минулорічних мандрів ми з Алекс отримали кілька наполегливих запрошень в гості від наших польських друзів. То ж, зважаючи на їх гостинність, ми змогли поглянути на життя поляків нашого віку зсередини. Кріс працює логістом в приватній конторі в місті Познань. Він придбав квартиру в селі…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments