ne_znaiko (ne_znaiko) wrote,
ne_znaiko
ne_znaiko

Терор

  Страх. Сум. Співчуття.
Це примушує людей у всьому світі нести квіти до посольств постраждалої країни, запалювати свічки, постити символічні фото, вдягати футболки з написом " Je suis Charlie ".
Це роблять всі і це роблять українці. Українці, які самі вже майже два роки потерпають від тероризму і воєнної агресії. Українці, в яких кількість постраждалих йде на тисячі, співчувають загиблим іностранцям іноді більше, ніж своїм співвідчизникам.
Багато хто із українців публікував у себе це гучне " Je suis Charlie ". Весь світ знає, що це означає.
А хто в цілому світі знає наприклад про Володимира Рибака? Щось не видно ні футболки, ні просто посту з написом
"Я -Володимир Рибак" на згадку про людину, яка віддала життя за український прапор.
http://fakty.ua/180610-rybaka-ubilo-ravnodushie-zemlyakov
Скоро весь світ знатиме імена всіх загиблих франзуців. А чи відомі їм імена загиблих Небесної сотні? Чому про це немає таких масштабних акцій пам"яті, як про французських журналістів?
Або такі історії http://www.segodnya.ua/regions/donetsk/zhitel-luganska-pogib-prikryvaya-soboy-ot-vzryva-mladenca-536928.html.
Маючи сотні загиблих і скалічених, ми дивуємося, що інші країни не достатньо нам співчувають. Як же вони дізнаються про все це, якщо ми самі не зберігаємо і не акцентуємо таку пам"ять?

Я співчуваю. Я сумую. Від кожної нової звістки про загибель невинних мене охоплють почуття несправедливості і безпорадності. Але я не Шарлі. Я - Україна. Я хочу, щоб весь світ розумів, як це. Але для цього потрібно, щоб самі українці не забували про свої жертви, про втрачені життя, про імена.

Коли я бачу, як українці завалюють квітами посольства, я пишаюся вмінням співчувати. Але це виглядає так, ніби в Україні немає війни і ніхто не потребує допомоги. Можливо, родинам загиблих і пораненим військовим більше допомогли б кошти, витрачені на квіти?


Tags: Українці
Subscribe

Posts from This Journal “Українці” Tag

 • Страшна наука

  "Видана у 1979 році в Нью-Йорку фундаментальна студія A Historical Phonology of the Ukrainian Language професора Колумбійського університету…

 • Український модерн

  Це один з унікальних архітектурних стилів, який виник на початку ХХ сторіччя. В його основі – форми української церковної та хатньої…

 • Сукня для міс Всесвіт

  Понад 25 кілограмів "Квітучої України" повезе Олена Сподинюк на конкурс "Міс Всесвіт-2016", який відбудеться 29-го січня у…

promo ne_znaiko june 17, 2015 14:33 7
Buy for 20 tokens
Під час минулорічних мандрів ми з Алекс отримали кілька наполегливих запрошень в гості від наших польських друзів. То ж, зважаючи на їх гостинність, ми змогли поглянути на життя поляків нашого віку зсередини. Кріс працює логістом в приватній конторі в місті Познань. Він придбав квартиру в селі…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments