ne_znaiko (ne_znaiko) wrote,
ne_znaiko
ne_znaiko

Публічна дискусія як лекція для українцівImage description

  Українському суспільству варто прислухатися до хору польських інтелектуалів, оскільки в очікуванні українських реформ нам рано чи пізно доведеться поставити ті ж самі питання: собі, владі, суспільству.

Єжи Хауснер: "Якщо ми будемо вимірювати значення культури лише розмірами ВВП, то випихнемо культуру в таке місце, куди її не варто запихати. Тобто визнаємо, що в культурі важливим є тільки те, що має безпосередню економічну вартість, важливими є прибутки, отже, тільки те, що продається."

Даріуш Косінські: "Театр публічних дебатів – навіть жорсткий та контроверсійний – має ту базову цінність, що вириває нас із байдужості й святого спокою, зосередженості на собі та своїх справах, схиляє до осмислення проблем спільноти."

Дорота Бухвальд: "Зміни відбуваються дуже швидко. На публічній сцені завзято змагаються місія та економіка; виключно від держави залежить, хто переможе".

У своєму бажанні бути відкритим польський театр також наполегливо відстоює своє право на свободу слова та творчий експеримент, як у стосунках із владою, так і у стосунках із глядачем. На Конгресі Польської Культури у Кракові в 2009 році була озвучена важлива теза: "Театр не є продуктом, а глядач не є клієнтом."


Мова піде про реформи, яких ми так прагнемо, і які в Польщі вже відбулися. Ми запрошуємо на лекції всіх, хто прагне змін в Україні і хоче дізнатися про результати таких змін у Польщі з перших вуст. Бо наші лектори були не просто свідками трансформацій, вони самі їх утілювали.

Ця подія планується в театрі Арабески

https://www.facebook.com/events/1681901868726530/permalink/1681905708726146/

Tags: Анонс
Subscribe

 • добраніч

  не зраджуй знову на цю ніч повернися невловимий сон Оригінал на Дрімі

 • ***

  затьмарило пітьма їх тьма а нас катма нас кілька тільки і з нас тому потемніло того втомило зломило закрутило лишилися…

 • добраніч

  пітьма суцільна блакитний блиск надії ліхтарики малі Оригінал на Дрімі

promo ne_znaiko june 17, 2015 14:33 7
Buy for 20 tokens
Під час минулорічних мандрів ми з Алекс отримали кілька наполегливих запрошень в гості від наших польських друзів. То ж, зважаючи на їх гостинність, ми змогли поглянути на життя поляків нашого віку зсередини. Кріс працює логістом в приватній конторі в місті Познань. Він придбав квартиру в селі…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments