ne_znaiko (ne_znaiko) wrote,
ne_znaiko
ne_znaiko

Світло

  В доповнення до розповіді про Озерянську церкву http://ne-znaiko.livejournal.com/200435.html ще кілька деталей.

  В такий місцях можна відчути, наскільки Харків не туристичне місто. В інших містах людина з фотоапаратом - звичне явище в будь-якій церкві і в будь-якій хоч трохи цікавій спроруді. Тут, для того, щоб знімати всередені церкви, довелося просити дозволу. Жіночки-служниці про всяк випадок побігли до церковного старости. Той тільки зачувши, про що йдеться, одразу все дозволив і нагородив служниць незадоволеним поглядом. Тоді одна з них перетворилася на гіда і прочала все показувати і детально розповідати все цікаве, що могла пригадати про церкву. А що не могла пригадати одразу, пригадувала поступово і періодично з`являлася поруч невідомо звідки і доповнювала свою розповідь все новими подробицями.Замість втраченої Озерянської ікони 17 сторіччя тут виставлено список з неї, зроблений в 19 сторіччі. В склі ікони відбивається світловий барабан церковної бані:

А ще тут є ікона, де під зображенням Божої Матері розміщено зображення Озерянської церкви

  На останок жінки пригадали, що мають в продажу книжечку, написану настоятелем. В ній, крім іншого, є цікаві відомості про історію церкви. Насторожені спочатку, вони виявилися привітними, бажаючими догодити і, навіть, милими.
  І, можливо, така поведінка в дечому краща, ніж поведінка місцевих жителів туристичних міст, де прагнення заробити  на туристах, не прикладаючи зусиль,  іноді настільки явне, що і екскурсія може стати не дуже приємною.

Tags: Харків, Харьков, цікавинки
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • ***

  живі вогники в темних вікнах пам'яті світло для мертвих Оригінал на Дрімі

 • ***

  чорного пір’я блиск в холоднім світлі самотній ворон Оригінал на Дрімі

 • Оповідач

  Його розповіді смішили. Цього вистачило, щоб вона хотіла нових. Він почав додавати до веселих спогадів сумні, дивні, навіть моторошні, але вони…

promo ne_znaiko june 17, 2015 14:33 7
Buy for 20 tokens
Під час минулорічних мандрів ми з Алекс отримали кілька наполегливих запрошень в гості від наших польських друзів. То ж, зважаючи на їх гостинність, ми змогли поглянути на життя поляків нашого віку зсередини. Кріс працює логістом в приватній конторі в місті Познань. Він придбав квартиру в селі…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments