ne_znaiko (ne_znaiko) wrote,
ne_znaiko
ne_znaiko

Влада над часом

  Час вміє бути безжальним, якщо не опиратися йому. Якщо не дбати про будинки, вони  протримаються якийсь час, а потім почнуть руйнуватися. Якщо не дбати про рослини, вони дичавіють і втрачають декоративність. Якщо не дбати про власну красу, вона може минути передчасно. Мати занедбаний або, надто серьозний, або надто дорослий вигляд небезпечно. Це робить людину нецікавою і невеселою.
  На щастя, сучасний догляд може бути запобіжним засобом від цих неприємностей. Вже тривалий час пробую різні косметичні засоби саме українських виробників. Цього разу NATURE.med http://naturemed.info/about.html  надала на тестування креми, зволожуючий денний і поживний нічний.Поки що можу сказати, що вони мають дуже приємний  аромат і ніжну легку текстуру. Приходять на думку магічні рослини, здатні затримувати час... Чи мають таку дію ці креми, з`ясую трохи згодом, бо для цього треба користуватися ними хоча б тиждень.
Tags: догляд, косметика, реклама
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • добраніч

  не зраджуй знову на цю ніч повернися невловимий сон Оригінал на Дрімі

 • ***

  затьмарило пітьма їх тьма а нас катма нас кілька тільки і з нас тому потемніло того втомило зломило закрутило лишилися…

 • добраніч

  пітьма суцільна блакитний блиск надії ліхтарики малі Оригінал на Дрімі

promo ne_znaiko june 17, 2015 14:33 7
Buy for 20 tokens
Під час минулорічних мандрів ми з Алекс отримали кілька наполегливих запрошень в гості від наших польських друзів. То ж, зважаючи на їх гостинність, ми змогли поглянути на життя поляків нашого віку зсередини. Кріс працює логістом в приватній конторі в місті Познань. Він придбав квартиру в селі…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments