ne_znaiko (ne_znaiko) wrote,
ne_znaiko
ne_znaiko

Дизайн-десерт

          Результат пошуку зображень за запитом "динара касько кондитер"

  Дінара Касько за освітою архітектор-дизайнер. Починаючи з другого курсу, працювала в архітектурних фірмах, після закінчення навчання - в голландській компанії дизайнером-візуалізатором. Також три роки працювала фотографом. Паралельно вела будівництво об'єктів у рідному місті Харкові. Кондитерською справою почала цікавитися відносно недавно - з 2013 року.

Десерти Дінари Касько - це втілення дізайнерського мистецтва. Треба зазничити, що такі форми є продовженням тих конструктивіських ідей, які уславили Харків ще на початку минулого сторіччя, та лишаються не дуже відомими і признаними в рідному місті.

Українка Дінара Касько створює чудернацькі десерти за допомогою 3D-принтера 1/1
 У своїх розробках Дінара використовує різні методи моделювання форм, такі як біомімікрія, тріангуляція, діаграма Вороного. "Біомімікрія, як і біоформізм беруть натхнення у природи. В даному випадку я копіюю природну форму або структуру для дизайнерських цілей, створюючи структуру бульбашок. Цією ідеєю може бути що завгодно: клітина, структура, колір, раковина молюска, бджолині стільники і т.д.", - пояснює вона.

Українка Дінара Касько створює чудернацькі десерти за допомогою 3D-принтера 1/1

Форми Дінара розробляє в 3D MAX. Спочатку бажана форма моделюється на комп'ютері, потім її друкують на 3D-принтері, шліфують, відливають і затирають, і врешті-решт відливають з силікону. "Основна тема моїх робіт - з'єднання архітектури і кондитерського мистецтва, моделювання та друк моделей, робота з силіконом. В даному випадку я використовую принцип тріангуляції для створення тривимірної поверхні", - пояснює дівчина.

Українка Дінара Касько створює чудернацькі десерти за допомогою 3D-принтера 1/1

Фотографії тістечок, які прославили таланти Дінари, дівчина також робить сама. Хоч вони і не передають смак, але заворожують формою. Їх можна по-праву вважати значною складовою її успіху.

Кондитер из Украины покорила сеть десертами невероятной формы | фото 20

"Фотографія, як і сам виріб, грає для мене найважливішу роль. Я роблю не тільки тістечко, мені важливо зробити гарний кадр. Це як картина, в якій повинна бути гармонія, пропорції, подача, стиль. Для мене, як для дизайнера, це свого роду об'єкт мистецтва. Найчастіше я роблю дуже багато спроб, щоб досягти бажаного результату. Не все і не завжди дається легко", - пише Дінара.

Кондитер из Украины покорила сеть десертами невероятной формы | фото 1

Коштують такі десерти не дешево, оскільки всі форми створюють поштучно, а це довгий трудомісткий процес. Найскладніші десерти доступні тільки за індивідуальним замовленням.

Кондитер из Украины покорила сеть десертами невероятной формы | фото 3

Своєю творчістю Дінара ділиться в Instagram - тут у неї вже більше 130 000 підписників, і їхнє число постійно зростає. Також вона веде трансляції в Periscope і заробляє на майстер-класах з випікання, які періодично проводить в Україні, Росії та інших країнах Східної Європи.

Кондитер из Украины покорила сеть десертами невероятной формы | фото 4

Кондитер из Украины покорила сеть десертами невероятной формы | фото 5

Вартість участі різна. Наприклад, в Києві рік тому участь в майстер-класі Дінари коштувала 2800 грн. На такі майстер-класи, як правило, запрошують близько 10 осіб, а проводять їх майже щотижня. Але є і більш масштабні заходи, які проходять з ранку до вечора протягом декількох днів. Один з таких вона планує на 24-26 жовтня в Києві. Квиток коштує 5 900 грн. Онлайн-трансляція доступна за 55 євро.

Кондитер из Украины покорила сеть десертами невероятной формы | фото 6

Кондитер из Украины покорила сеть десертами невероятной формы | фото 14

Кондитер из Украины покорила сеть десертами невероятной формы | фото 17

Результат пошуку зображень за запитом "динара касько кондитер"

Результат пошуку зображень за запитом "динара касько кондитер"

У Periscope Дінара не тільки створює чудову на вигляд смакоту, але також ділиться враженнями від подорожей. Подорожувати вона почала з 17 років і вже відвідала 16 країн. Зараз дівчина планує поїхати до Танзанії, Норвегії і здійснити кругосвітню подорож.

Кондитер из Украины покорила сеть десертами невероятной формы | фото 18


Результат пошуку зображень за запитом "динара касько кондитер"

Результат пошуку зображень за запитом "динара касько кондитер"

Результат пошуку зображень за запитом "динара касько кондитер"

десерты динары каско (12)

1921978_1591318441102794_1303457706_n

Джерело: ain.uaTags: Українці, мистецтво, їжа
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • ***

  спогад за спогадом лине наздоганяє світло здається що в липні сонце зовсім не спить згадка з'являється спалахом світлини…

 • збіг

  збіглася річка до нитки луки широкі до клаптика смужка вузенька барвистих узорів фрагментом шиття залишилась від вишиванок що…

 • *

  напружені нервів дроти перегріте повітря підпалене колесо мчить з гори в річкову чорноту в ній хлюпають зорі пірнув молодий напівмісяць…

promo ne_znaiko june 17, 2015 14:33 7
Buy for 20 tokens
Під час минулорічних мандрів ми з Алекс отримали кілька наполегливих запрошень в гості від наших польських друзів. То ж, зважаючи на їх гостинність, ми змогли поглянути на життя поляків нашого віку зсередини. Кріс працює логістом в приватній конторі в місті Познань. Він придбав квартиру в селі…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments