ne_znaiko (ne_znaiko) wrote,
ne_znaiko
ne_znaiko

Приємні дрібниці за вчора

1. Просто в голові не вкладається, на які витівки здатна пам`ять. Аби подруга не забула про моє прохання, домовляємося, що я подзвоню їй завтра о другій і нагадаю. На прощання вона наголошує: Ти ж мені подзвони, не забудь нагадати, щоб я не забула! - Зараз прийду додому і запишу це на папері!
О четвертій вона пише: Хто там що не записав? Хто мені не поздвонив? Не знаю, як їй вдалося згадати про моє прохання і виконати його, це просто дивина і вона приємна.

2. А якщо пригадати, скільки разів ми зустрічалися для якоїсь справи, обговорювали все на світі, вирішували купу проблем - і навідріз забували про формальний привід зустрічі, то замислишся, чи не потребує це явище назви. Бувало, що вже розходилися, а тоді доводилося зустрітися знову. Втім, зайвий раз зустрітися з людиною, з якою маєш так багато спільного, приємно.

3. А ще таке буває, що людина довго не з`являється, не нагадує про себе, не зважаючи на приятельські стосунки. І думаєш, а це все-таки з її боку приємно -  поводитися таким чином, бо надто часто її слухати важкувато, а раз на кілька місяців - як раз.

4. А то ще ні з того ні з цього пригадається щось таке давнє, просто з минулого життя. Наприклад, листівки, які раніше постійно всі відправляли поштою. Зараз таке трапляється дуже рідко, хіба що хтось із друзів може прислати щось цікаве з подорожі. Натомість, великої популярності набули посилки. І посилка, скажу я вам, це відчутно приємніше. Хоча листівки все-таки варто хоч іноді відправляти, це ніби повітряний цілунок, що долетів.

5. Крім того, що і отримувати, і відправляти посилки і листівки приємно, є додаткова перевага в тому, що до пошти треба йти і можна зайвий раз прогулятися. Пройтися через парк, зауважити, що за будь-якої погоди дві породи людей гуляють парками. Це батьки з дитячими візочками, зараз вони не вальяжно швеньдяють, а мчать як коні з тачанками, і собачники, які зазвичай волочаться за своїми псами на натягнутих налигачах, а зараз галапують навипердки зі своїми собаками. Тут помічаєш, що і власна швидкість підвищується і впевняєшся, що швидкий рух може бути дуже приємним.

Це другий день флешмобу. Перший і умови: http://ne-znaiko.livejournal.com/424012.html
Запрошую приєднатися ya_rinka r_i_zhaya volynska


Tags: флешмоб
Subscribe

Posts from This Journal “флешмоб” Tag

promo ne_znaiko june 17, 2015 14:33 7
Buy for 20 tokens
Під час минулорічних мандрів ми з Алекс отримали кілька наполегливих запрошень в гості від наших польських друзів. То ж, зважаючи на їх гостинність, ми змогли поглянути на життя поляків нашого віку зсередини. Кріс працює логістом в приватній конторі в місті Познань. Він придбав квартиру в селі…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments