ne_znaiko (ne_znaiko) wrote,
ne_znaiko
ne_znaiko

5 хороших дрібниць за вчора ФМ

1. Інтуіція працює. Хоча вийти треба було лише до магазину, виникло наполегливе бажання взяти з собою документи.  І будь ласка: "отримайте відправлення", хоча чекала на нього пізніше. Не треба вертатися, а потім йти знову, дрібниця, а приємно.

2. Іноді, щоб отримати відповідь, досить просто промовити питання вголос. Дзвонить подруга, просить знайти телефон нашого спільного лікаря. Проблема в тому, що лікар був у декретній відпустці, ми давно не зверталися, телефони мінялися... Добре, пошукаю. Одразу перездвонює: уявляєш, шукала півдня, тільки в тебе спитала і одразу знайшла сама. Дивне відчуття, коли нічого не робиш, а виходить, що комусь допомогаєш. Дивне і приємне.

3. Словники. Як не дивно, а інколи може знадобитися паперова версія і її пошуки заведуть аж на горіще. Відряжаючись туди, треба взіти з собою телефон, хоч він і мовчав до того півдня і нічого не очікується. І знову передчуття вірне. Тільки роззирнешся на всі ці коробки, коли тільки встигли назбиратися, і що воно встигло в ті коробки понапихатися, тут і починаються дзвінки. Ну і сидиш вже під стріхою серед звалища невизнаних речей і ведеш перемови, що той підпільник. Це не здається дивним, поки не злазиш із запиленим талмудом, з шапки звисає павутиння, і на питання, що там можна було робити, відповідаєш: ну... розмовляла по телефону. Веселити людей приємно.

4. Схоже, що саме телефон схотів бути героєм дня, тож продовжу. Телефони зараз пішли надто вже розумні. А як новий телефон, то в нього обов`язково функції буде перекручено і переховано найнесподіванішим чином. Це називається оновлення. Можна все це подолати самотужки, але, як маєш дитину-підлітка, можна значно економити сили і час. Експлуатація дітей приємна.

5. Ще про дітей і телефони. Той час, коли в кожного не було при собі телефона, вже важко уявити. А стосовно дітей, коли вони починають самостійно пересуватися містом, цей винахід цінуєш все більше. Як раніше доводилося жити без зв`язку і скільки це коштувало нервів... Мати постійний зв`язок, а значить, і спокій - цінно.


  Це флешмоб. початок якого тут: http://ne-znaiko.livejournal.com/424012.html
Запрошую приєднатися teannate ztmr wooodooo


Tags: флешмоб
Subscribe

Posts from This Journal “флешмоб” Tag

promo ne_znaiko june 17, 2015 14:33 7
Buy for 20 tokens
Під час минулорічних мандрів ми з Алекс отримали кілька наполегливих запрошень в гості від наших польських друзів. То ж, зважаючи на їх гостинність, ми змогли поглянути на життя поляків нашого віку зсередини. Кріс працює логістом в приватній конторі в місті Познань. Він придбав квартиру в селі…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments

Posts from This Journal “флешмоб” Tag