ne_znaiko (ne_znaiko) wrote,
ne_znaiko
ne_znaiko

5 хороших дрібниць за вчора ФМ

1. На мовних курсах було зовсім мало людей. Мабуть, всі помчали утворювати натовпи в маркетах з приводу чорної п`ятниці. Дуже мило з їхнього боку. Сподіваюся, що в них і надалі будуть знаходитися більш важливі, ніж навчання, справи. Навчання у вузькому колі не тільки більш  приємне, а й більш продуктивне.

2. А вийти з курсів довелося не на чорну сльотаву вулицю, якою туди йшла, а на сяючу білу. Сніжок, який щойно випав, завжди робить будь-який пейзаж святковим, а коли на це не чекаєш, таке перетворення вражає. Вже не так відчувається холод, хочеться йти повільно і розглядати, як світло ліхтарів, вікон і вітрин разом зі снігом роблять місто казковим.

3. Поки я милуюся казково засніженим містом, Лялі доводиться розвивати самостійність і відповідальність. Лишившись сама на хазяйстві, вона все пам`ятає і все робить без нагадувань. Треба намагатися обходитися без нагадувань, а то так недовго дійти до занудства.

4. Бажання повчати і опікувати треба стримувати так само, як бажання піддатися спокусі. Це вміння можна чудово тренувати в супермаркеті. Там можна спостерігати, як ті, хто зовсім не вміє притистояти спокусам, лишають на касах купи всього, на що не вистачило грошей. Якщо мати чіткі цілі, можна опанувати себе і не відволікатися на зайве, як би воно не лізло в очі і не доводило свою потрібність. Цілком вдовольнившись власною витримкою, можна дати собі волю в кондитирському відділу. От де вміють спокушати, так це тут. Піддатися інколи буває дуже приємним.

5. В п`ятницю ввечері просто не знаєш, якій спокусі віддатися, пропозиції перевищують можливості і кількість годин в добі. Навіть друзі, які не часто виходять на зв`язок чекають саме цього моменту. Заради спілкування з ними можна відмовитися від багатьох інших спокус і не жалкувати.


  Це ФМ П`ять хороших дрібниць, до якого мене запросила nmiyushk
Основна мета - збільшувати кількість позитиву в ЖЖ. Отож, кожного дня напротязі тижня потрібно знайти 5 позивних моментів, які з тобою трапилися, поділитися ними та щоразу запрошувати трьох друзів.
  Запрошую приєднатися newsparky gatto_puzatto valerytan а також panna_ganna, якщо знайде час. Втім, для всіх участь добровільна.


Tags: флешмоб
Subscribe

Posts from This Journal “флешмоб” Tag

promo ne_znaiko june 17, 2015 14:33 7
Buy for 20 tokens
Під час минулорічних мандрів ми з Алекс отримали кілька наполегливих запрошень в гості від наших польських друзів. То ж, зважаючи на їх гостинність, ми змогли поглянути на життя поляків нашого віку зсередини. Кріс працює логістом в приватній конторі в місті Познань. Він придбав квартиру в селі…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments

Posts from This Journal “флешмоб” Tag