ne_znaiko (ne_znaiko) wrote,
ne_znaiko
ne_znaiko

5 хороших дрібниць. Підсумки

1. Вже минув тиждень участі в цій акції. Для мене це був дійсно позитивний досвіт. Життя поспішає, час біжить мов скажений і купа подробиць просто губиться, а їх варто помічати. Деякі варті і того, щоб їх запам`ятати. Тут, як і в будь-якій справі, важливе тренування. Налаштувати свою увагу на помічання гарних моментів, нехай вони здаються незначними, але згодом можна виявити, що саме з них складаються спогади.

2. Приємно, що багато людей долучаються до цієї акції. Серед чужих хороших дрібниць лідує сон. Всі, кому вдалося виспатися, або не проспати, або влягтися раніше, нагалошують цю видатну подію. Другу сходинку очікувано посідає їжа. Третю - робота, точніше способи, якими вдалося її позбутися, піти раніше, завершити, перш ніж стало пізно, вкластися в терміни. Потім йдуть приємності від погоди, фільмів, успіхи дітей.

3. Здивували числені відмови від участі в позитивному флешмобі. Нехай би ще людина просто не мала бажання або часу, ні, люди пишуть про депресію, про те, що за день не назбирають цілих п`ять гарних моментів. Дехто, навіть, пише, що в його житті немає нічого хорошого. Дуже вражає, коли людина пише, що в її житті зовсім немає нічого гарного. Але. Кому зараз легко? Навряд сутність акції полягає в тому, щоб знайти людей, чиє життя казкове і дізнатися подробиці. Навпаки, це спроба знайти щось хороше в буденному, помітити його і протиставити тим хвилям негативу, які ллються звідусіль. Це не легко, для цього треба змінити свій погляд, але самі такі спроби можуть лікувати ваші депресії.

4. З огляду на тих, хто повідомляє, що їм нічого писати кожного дня, вже більше цінуєш тих, хто пише про сон і їжу. Ще раз звертаюся до тих, в кого піднялася рука написати, що хорошого в їхньому житті немає зовсім. Ви не голодуєте, не замерзаєте, маєте домівку, інтернет, щось читаєте, лайкаєте, переглядаєте фільми. Більше того, ви маєте блоги, щоб писати в них, читати інші, спілкуватися. І нічого не приносить вам ані крихти радості?

5. Ще одне велике здивування - звичка дотримуватися строгих правил, навіть, якщо ніде не вказано, що вони строгі. Навіть в цілком неофіційному заході, як цей, людей спиняють умови, яких вони бояться не дотриматися. Не маю стільки читачів, щоб запрошувати кожного дня. Не знаю, чи зможу писати кожного дня. Назбираю три дрібниці, а не п`ять. Людям легше відмовитися від участі, навіть від спроби в участі, ніж підлаштувати правила під себе. Мати чіткий план і обов`язкові 5 пунктів полегшує справу. Але, якщо це здається нереальним, хто заважає вам у вашому власному блозі спробувати знаходити два чи три гарних момента через день або через два на третій? Якщо маєте сумніви, я авторитетно вам повідомляю, що участь в акції в усіх цих випадках буде зарахована. А також і те, що це здатне змінити ваше життя на краще.

Ще раз дякую nmiyushk за запрошення. Крім того, що це були приємні дні, своєрідне навчання, виявилося, це спосіб порятунку від браку тем для людини, яка пише або намагається писати.

Запрошую приєднуватися всіх бажаючих до пошуку гарних дрібниць в житті, яке ні для кого не є ні простим, ні легким.


Tags: флешмоб
Subscribe

Posts from This Journal “флешмоб” Tag

promo ne_znaiko june 17, 2015 14:33 7
Buy for 20 tokens
Під час минулорічних мандрів ми з Алекс отримали кілька наполегливих запрошень в гості від наших польських друзів. То ж, зважаючи на їх гостинність, ми змогли поглянути на життя поляків нашого віку зсередини. Кріс працює логістом в приватній конторі в місті Познань. Він придбав квартиру в селі…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments

Posts from This Journal “флешмоб” Tag