ne_znaiko (ne_znaiko) wrote,
ne_znaiko
ne_znaiko

Сукня для міс Всесвіт


Понад 25 кілограмів "Квітучої України" повезе Олена Сподинюк на конкурс "Міс Всесвіт-2016", який відбудеться 29-го січня у Філіпінах.

Саме такий важкий національний костюм дизайнери пошили для української конкурсантки.

Костюм під назвою "Квітуча Україна" складається з блузки-корсета, пишної спідниці і головного убору.

Головним елементом є старовинний вишитий вручну килим, з якого зроблена спідниця. За різними оцінками, килиму вже близько 70 років. Він був придбаний у приватного колекціонера на одному з київських антикварних зльотів.

"На створення національного костюма для "Міс Україна Всесвіт" пішло близько 4 місяців кропіткої роботи. Над ним працювала команда з 6-ти швачок. Загальна вага костюма – понад 25 кілограмів. Щоб звикнути до костюму, необхідно кілька тижнів тренувань", - розказали дизайнери бренду "Svitlo".
Корсет з оксамиту, вишиті рукав з органзи, чорний льон, китиці - "сукня з килима" вже отримала як захоплені відгуки, так і звинувачення у несмаку. Як вам таке вбрання?

Tags: Мода, Українці, етно
Subscribe

Posts from This Journal “Мода” Tag

 • Vogue UA

 • Добрий ранок

  Український художник Олексій Кондаков

 • 3D-платье

  Нью-йоркский Дом мод Threeasfour представил пару 3D напечатанных платьев, основанных на биологических формах и структурах. Платья, названные…

 • Модні 1920-ті

promo ne_znaiko june 17, 2015 14:33 7
Buy for 20 tokens
Під час минулорічних мандрів ми з Алекс отримали кілька наполегливих запрошень в гості від наших польських друзів. То ж, зважаючи на їх гостинність, ми змогли поглянути на життя поляків нашого віку зсередини. Кріс працює логістом в приватній конторі в місті Познань. Він придбав квартиру в селі…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments