ne_znaiko (ne_znaiko) wrote,
ne_znaiko
ne_znaiko

Je suis malade

Таке ще трапляється. Йдеш собі в розачі, майбутнє не визначене, відповідальність тяжіє, все складається не так, як планувалося, ну просто не можеш дати собі ради... і приходить на думку пісня, йдеш і співаєш її подумки, бо більше нічого не лишається і не спадає на думку ніякого рішення.  І так виразно лунає пісня, що це вже якось підозріло і схоже на втрату глузду через перевтому. Та за мить розумієш, що це генделик, чи то ціла ресторація, на розі святкує сьогодні щось особливе, так, що музика лунає аж на бічну вулицю і це та сама пісня, що лунає в голові. Хоча вона не те що, не сучасна, а вже дуже стара, тепер вона лунає і всередині, і зовні, і це дивне відчуття.  Мабуть, це знак, що треба негайно щось вирішити, бо час спливає, його завжди замало, і чим далі, тим швидше він біжить.
  І саме цієї миті приходить рішення, це чергове безглузде рішення, мабуть, це знову помилка і нормальна людина не робить так. Але це таке полегшення - відчути злагоду з собою... І, навіть, деяке дивне задоволення є в тому, щоб бути трохи дивною людиною і робити не те, що від тебе чекають.


                            

Tags: роздуми, співпадіння
Subscribe

Posts from This Journal “співпадіння” Tag

 • Спів горобчика

  " Для мене спів – це спосіб втечі. Це інший світ. Я більше не на землі." Досіть відоме явище, коли одна тема, варто…

promo ne_znaiko june 17, 2015 14:33 7
Buy for 20 tokens
Під час минулорічних мандрів ми з Алекс отримали кілька наполегливих запрошень в гості від наших польських друзів. То ж, зважаючи на їх гостинність, ми змогли поглянути на життя поляків нашого віку зсередини. Кріс працює логістом в приватній конторі в місті Познань. Він придбав квартиру в селі…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments