ne_znaiko (ne_znaiko) wrote,
ne_znaiko
ne_znaiko

Енергетичний захід

Отображается файл "Афиша 1.jpg"

Ніч Енергетики пройде у Харкові

Найенергетичніша ніч міста відбудеться з 22 по 23 квітня з 21.00 по 6.00 годину ранку та стане початком молодіжного проекту “Ukrenergo Laboratories” – першого в Україні інкубатору ідей в енергетиці за ініціативи ДП “НЕК” Укренерго”.

Запрошуємо студентів, випускників, аспірантів, молодих вчених, усіх, кому цікаві наступні галузі:


 • енергетика (електроенергетика, в тому числі, й «зелена енергетика»);


 • IT-технології та телекомунікації;


 • менеджмент та економіка;


 • міжнародні відносини;


 • екологія та охорона довкілля;


 • право, зокрема енергетичне;


 • піар та комунікації.Обов’язкова реєстрація за посиланням: http://bit.ly/Night_Energy_Kharkiv. Участь у заході безкоштовна.

На учасників очікує 9 годин нон-стоп лекцій, на яких провідні експерти енергетичної галузі країни та найуспішніші представники бізнесу розповідатимуть про нові технології у електроенергетиці, дадуть прикладні поради із використання та розвитку знань та навичок для побудови кар'єри у цій галузі, а також розкажуть, як креативні ідеї із розвитку електроенергетики можна втілити у реальні проекти.

За результатами попереднього анкетування для участі у проекті у Харкові будуть відібрані 400 учасників. Подібні заходи відбудуться також у Києві та Львові.

Найбільш мотивованим та талановитим учасникам буде запропонована участь у наступному етапі проекту - Soft Skills School. Це дводенна школа, де учасники набудуть таких практичних навичок, як робота у команді, менеджмент проектів, побудова ефективних внутрішніх та зовнішніх комунікацій, пошук та аналіз інформації, а також відпрацювання та прийняття рішень. Після цього будуть сформовані проектні команди, які братимуть участь у Битві проектів та Енергетичному хакатоні заради можливості втілити свої ідеї у реальні проекти, а також стати креативною частиною найбільшої електроенергетичної компанії країни-системного оператора “Укренерго”. Участь у всіх заходах проекту є безкоштовною.

Дата та час проведення: ніч з суботи на неділю  з 21.00 (22 квітня) по 6.00 (23 квітня).

Місце: м. Харків, вулиця Благовіщенська,1, Fabrika.space.

Для пропозицій та питань: ukrenergolaboratories@gmail.com

Слідкуйте за новинами проекту Ukrenergo Laboratories за наступними посиланнями:

https://www.facebook.com/UkrenergoLaboratories/

https://www.facebook.com/events/728760667331551/Оригінал на Дрімі

Tags: анонс
Subscribe

Posts from This Journal “анонс” Tag

 • Різдвяний трамвай 2018

  Як це було раніше: https://ne-znaiko.livejournal.com/183174.html Різдвяний трамвай-2018: традиційні співи, харківські гурти та трохи…

 • Запрошення

  Харківські незалежні театрали вийдуть на підтримку київської опери. То буде не протест або пікет, а перформанс — щоб дією розказати про…

promo ne_znaiko june 17, 2015 14:33 7
Buy for 20 tokens
Під час минулорічних мандрів ми з Алекс отримали кілька наполегливих запрошень в гості від наших польських друзів. То ж, зважаючи на їх гостинність, ми змогли поглянути на життя поляків нашого віку зсередини. Кріс працює логістом в приватній конторі в місті Познань. Він придбав квартиру в селі…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments