ne_znaiko (ne_znaiko) wrote,
ne_znaiko
ne_znaiko

Добранок

Спочатку добра новина. Насправді не новина, а підтвердження факту: телевізор - зло. Не дивлюся вже кілька років і тепер можу відповідально заявити: це шкідливо для здоров'я (і не тільки). Можу помилятися, але зомбування через соцмережі все-таки не має такого ефекту. Їх можна фільтрувати і навіть, якщо людина перебуває там постійно, вона весь час перемикається між різними потоками інформації. А ввімкнений тєлєк створює фон, до якого людина звикає і який поступово замінює собою реальність.


От будь ласка: дехто розумів, що відбувається від самого початку. А чого ми не розуміли? А того, що не дивимося. З одного боку це захист, а з іншого - ігнорування небезпеки.

Про знаки. Перемога блазня в першому турі відбулася 1 квітня. Класно, думаю, а коли ж другий тур? Звісно, 22 квітня за всю історію відбулося чимало подій і народилося багато людей. Але спитайте тих, хто жив при союзі, з чим в першу чергу в них асоціюється ця дата? Точніше з ким. Можна сказати, що це так, збіг.
Але те, що відбулося на дебатах не може бути збігом. Що почули виборці? Кожен - те, що хотів і те, чого чекав. Обіцяй все всім. Говори те, що хочуть почути (спочатку навчи хотіти). Яскраві і гучні лозунги - викрики, які можна навіть не знати напам'ять, а прочитати з папірця. Обвинувачуй з максимальним цинізмом. Не приховуй, що все це  шоу. Не приховуй, що нічого робити не будеш. Просто ефектно прокричи:  Землю - селянам! Заводи - робочим! Незгодних - за грати! Нагадайте, що там ще?

Володя Лє Зє Шаріков вигукує "Долой!" , натовп виє, професор Грушевський Преображенський прозріває безсилля розуму, науки і медицини.

При зверненні до подій сторічної давнини завжди мене цікавив один момент. Дія пропаганди в тодішніх умовах. Жодних засобів масової інформації. Ні тб, ні радіо. Газети? Читати не всі вміли, а поки довезуть пошту... Як вони діяли? Мережа провокаторів?

Маємо визнати, що нащадки чудово вивчили ці методи. Довели їх до межі абсурду і тим зробили досконалими. Все спрацювало. Лишається сподіватися, що зараз час летить набагато швидше, зміни можуть відбуватися блискавично. Нічого не повторюється так само, як було. Історія лише підказує і застерігає.

Оригінал на Дрімі
Subscribe

 • Про пам'ять

  18 лютого став днем спогадів про події Майдану, і це залишиться, скільки б років не минало, бо існують події і люди, які лишають сліди. Для мене…

 • *

  Підморозило. Сьогодні спостерігла жінку, яка зігнулася перед хвірткою і завмерла ніби в довгім поцілунку з замком. Насправді вона намагалася своїм…

 • про літо

  Одного дня ти вийдеш з дому і дорога поведе тебе сама. Не питатиме, чого ти хочеш, що плануєш, куди поспішаєш. Не даватиме відволіктися на жовті…

promo ne_znaiko june 17, 2015 14:33 7
Buy for 20 tokens
Під час минулорічних мандрів ми з Алекс отримали кілька наполегливих запрошень в гості від наших польських друзів. То ж, зважаючи на їх гостинність, ми змогли поглянути на життя поляків нашого віку зсередини. Кріс працює логістом в приватній конторі в місті Познань. Він придбав квартиру в селі…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment