ne_znaiko (ne_znaiko) wrote,
ne_znaiko
ne_znaiko

Добранок

Дивлюся, відучора на хвейсбуку нова зірка - Книгарня Є. Пішла, почитала їхню заяву. Цитата: "Коли у 2007 році ми відкрили перший магазин Книгарні «Є», ідея торгувати україномовними книгами багатьом видавалася абсурдом.
Всупереч економічній логіці ми послідовно робили акцент на продажу книг українських видавництв, тримаючи частку книг українською мовою на наших полицях 90% і більше. В штучно монополізованому російськими структурами книжковому середовищі ми створили надійний ринок збуту для україномовного продукту, відкривши можливості для українських видавців."
Це правда. І виходить тоді, в 2007 все це було легше, ніж в 2020 виживати без держ. підтримки. Цікаво. Книжки російською з них завжди були, а гучно про це заявити треба зараз. Цікаво, навіщо? Присутність рос. продукту постійно намагається збільшитися, там, де з'являється шпарина, туди воно лізе. А шпарин все більшає. Це можна було передбачити. Коли головують дикуни, про що вони дбають? Очевидно, що від дикунства найбільше і в першу чергу страждає культура.
Найцікавіше інше. Оцей шкандаль не перший, і видно, не останній. Таким чином, це тенденція , а точніше - атака на українську книжку. І саме регулярність таких спроб свідчить, що об'єкт атак не такий вже кволий, як може здаватися.
А книжки можна купувати на сайтах видавництв.Оригінал на Дрімі

Subscribe

 • добраніч

  не зраджуй знову на цю ніч повернися невловимий сон Оригінал на Дрімі

 • ***

  затьмарило пітьма їх тьма а нас катма нас кілька тільки і з нас тому потемніло того втомило зломило закрутило лишилися…

 • добраніч

  пітьма суцільна блакитний блиск надії ліхтарики малі Оригінал на Дрімі

promo ne_znaiko june 17, 2015 14:33 7
Buy for 20 tokens
Під час минулорічних мандрів ми з Алекс отримали кілька наполегливих запрошень в гості від наших польських друзів. То ж, зважаючи на їх гостинність, ми змогли поглянути на життя поляків нашого віку зсередини. Кріс працює логістом в приватній конторі в місті Познань. Він придбав квартиру в селі…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments