ne_znaiko (ne_znaiko) wrote,
ne_znaiko
ne_znaiko

Вар"яти в Харкові

  До нашого міста завітало гумористичне шоу, очолюване Сергієм Притулою. Це було перше знайомство, для гумористів спроба взнати, що таке Харків і його публіка, а для харківських вигмогливих глядачів - подивитися наживо українське гумор-шоу і взати, що воно таке.Насамперед довелося шукати, що означає це слово - вар"ят. Виявляється, що галицький діалект так називає тих, кого в нашій місцевості звуть пришилепками. Але враховуючи походження слова вар"ят від латинського варіанту, ця назва здається більш толерантною, вказуючи на людину з варіантами (непередбаченими) в поведінці. Хоча цікаво, з яким виразом вимовляють це слово на Галичині...Формат шоу - це суміш всіх телевізійних гумористих передач, де при мінімальних декораціях і відсутності реквізиту веселі хлопці винаходять можливості розважаюти тільки за допомоги гумору.  І це їм вдається. Веселі хлопці демонструють все, на що вони здатні.Вони вміють танцюватиспіватиголосно кричати

читати монологизмагатися жартамипоказувати сценки з життя людейі тваринза дві години артисти навідь встигли зголодніти

Можливо, Сергій намагається тримати своїх підлеглих в такій формі, аби самому виглядати приваблівишим на їхньому тлі) Він навідь отримав квіти від прихильниці.

Глядачам сподобалось і те, що жарти були адаптовані до нашого міста. Автори не полінися взнати і вивчити назви районів і вулиць Харкова. Сергій охоче спілкувався з залом.Розповідав веселі історії зі свого життя  А також нагадав про складний час, в який всі ми намагаємось жартувати, аби не втратити віру в життя, і розповів про свою волонтерську діяльність, що не може не викликати повагу і закриває питання про доречність розваг під час війни.
   Взагалі від вар"ятів залишилось позитивне враження. Приємно бачити українське шоу такого рівня. Залишається побажати їм не зупинятись і розвивати гумор в напрямку більш інтелектуальних жартів.Приємно знаходитись в залі, повному радісних людей. Також приємно було бачити наших  завжди серьозних і зосередженних блогерів нестримно регочущими. Дякую за цей веселий похід zarajsky .

Tags: блоготур, концерты, тусовки
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • добраніч

  не зраджуй знову на цю ніч повернися невловимий сон Оригінал на Дрімі

 • ***

  затьмарило пітьма їх тьма а нас катма нас кілька тільки і з нас тому потемніло того втомило зломило закрутило лишилися…

 • добраніч

  пітьма суцільна блакитний блиск надії ліхтарики малі Оригінал на Дрімі

promo ne_znaiko june 17, 2015 14:33 7
Buy for 20 tokens
Під час минулорічних мандрів ми з Алекс отримали кілька наполегливих запрошень в гості від наших польських друзів. То ж, зважаючи на їх гостинність, ми змогли поглянути на життя поляків нашого віку зсередини. Кріс працює логістом в приватній конторі в місті Познань. Він придбав квартиру в селі…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments